5 ay önce
5 ay önce

Uzun Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri

                                     Uzun Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri

 

Uzun boya sahip erkekler saç modelleri konusunda baya bir şanslıdır. Nedeni kısa boylu erkekler gibi boylarını  uzun gösterecek saç modellerini  gerek duymazlar. Uzun boylu erkekler için saç modelleri arasında bir çok hoş modeller bulunuyor.

 

Bu sene saç modelleri arasında kısa modelleri bir kenara bırakıp uzun saç modelleri kullanmaya başlıyoruz. Bu sene arka tarafa ve yan tarafa taranan uzun saçlar öne çıkarken bir başka model olan dağınık saç modeli de oldukça alaka göreceğe benziyor yan tarafları oldukça kısa kesildiği modellerde üst ve ön saçlar uzun tutularak arka tarafa doğru taranıp sabitlemeden tabii bir şekilde bırakılmalı.

 

 

 

Uzun boylu erkekler için kulak hizasına kadar uzanan saçlar isterse dalgalı olsun isterse kıvırcık saç olsun çok model seçeneğine sahip. Yılın öne çıkan saç modelleri arasından yüzünüz için en müsait olanını seçebilirsiniz. Bu sene dağınık saç fazla moda saçlarınızı ıslatıp karıştırın az bir miktar jöle ile dağınık bir biçim verin işte hepsi bu kadar. Yılın öne çıkan bir başka modeli de yanların arkaya doğru taranması üstteki saçlarında kalın bir fırça yardımı ile taraf tarafa çevirilerek bırakılmasından ve sabit durması için sprey yada jöle yardımı ile sabitleştirilen bombeli saç modelidir. Uzun boylu erkekler için önerebileceğimiz son model ise yanların gene kısa tutulup sağdan ve soldan getirilen saçların ortada birleştirip yukarıya doğru dikleştirilmesinde oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşın

Views
  10.989

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  4.973

  Oğluma Güzel Sözler

  1.929

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.402

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

  1.253

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.