Uzun Boylu Erkekler İçin Saç Modelleri

 

Uzun boya sahip erkekler saç modelleri konusunda baya bir şanslıdır. Nedeni kısa boylu erkekler gibi boylarını  uzun gösterecek saç modellerini  gerek duymazlar. Uzun boylu erkekler için saç modelleri arasında bir çok hoş modeller bulunuyor.

 

Bu sene saç modelleri arasında kısa modelleri bir kenara bırakıp uzun saç modelleri kullanmaya başlıyoruz. Bu sene arka tarafa ve yan tarafa taranan uzun saçlar öne çıkarken bir başka model olan dağınık saç modeli de oldukça alaka göreceğe benziyor yan tarafları oldukça kısa kesildiği modellerde üst ve ön saçlar uzun tutularak arka tarafa doğru taranıp sabitlemeden tabii bir şekilde bırakılmalı.

 

 

 

Uzun boylu erkekler için kulak hizasına kadar uzanan saçlar isterse dalgalı olsun isterse kıvırcık saç olsun çok model seçeneğine sahip. Yılın öne çıkan saç modelleri arasından yüzünüz için en müsait olanını seçebilirsiniz. Bu sene dağınık saç fazla moda saçlarınızı ıslatıp karıştırın az bir miktar jöle ile dağınık bir biçim verin işte hepsi bu kadar. Yılın öne çıkan bir başka modeli de yanların arkaya doğru taranması üstteki saçlarında kalın bir fırça yardımı ile taraf tarafa çevirilerek bırakılmasından ve sabit durması için sprey yada jöle yardımı ile sabitleştirilen bombeli saç modelidir. Uzun boylu erkekler için önerebileceğimiz son model ise yanların gene kısa tutulup sağdan ve soldan getirilen saçların ortada birleştirip yukarıya doğru dikleştirilmesinde oluşuyor.