Uzun doğum günü mesajları taktikleri ?

Evet arkadaşlar bugün gençler arasında uzun yazılmak istenilen fakat pekte uzun yazılamayan doğum günü mesajları için küçük tüyolar vereceğiz. Bu tüyolar sayesinde uzun bir doğum günü mesajı yazabileceksiniz.

İlk olarak en önemli tüyoyu verelim eğer karşınızdaki kişiyi daha mutlu etmek istiyorsanız doğum günü mesajını 00.00’da atınız. Göreceksiniz ki karşınıdaki kişinin mutluluğu üç kat artacak.

Başlayalım tüyolarımıza. Doğum günü mesajının içeriğinden çok görünümü önemlidir. Özellikle whatsapp gibi bir uygulamadan atacaksanız, upuzun bir mesaj karşınızdakini çok etkileyecektir. Bu yüzden içerikte saçmalamak serbest tabi aşırıya kaçmadan!

Öncelikle girişi nasıl yapacağız? Sevgilim, Dostum, şeklinde bir hitap kelimesi yapıp bir alt satıra geçin. Sonra tanışmanızın ilk anına dönün. Ve ilk andan şu ana kadar iyi kötü anlarınızı değerlendirin. Tabi bu değerlendirmeleri yaparken aşkım, canım, kardeşim, kankam gibi kelimeleri sık tekrarlayın ki mesaj uzasın. Değerlendirmenizi yaptınız, şimdi geçin “iyi ki” kısmına. İyi ki varsın, iyi ki tanımışım, iyi ki hayatımdasın vs. bu tarz cümleler kurun. Daha sonra daima birlikte olalım, hiç ayrılmayalım gibi cümlelerinize yer verin. Olabildiğince çok cümle kullanın. He tabi bu cümleleri kullanırken sakın ha canım cicimli hitaplar yazmayı unutmayın. Ve mesajın sonuna yaklaşıyoruz. Seni seviyorum vs. sonsuzumsun, hep yanımda ol, canımın içi vs.vs. tüm sevgi cümlelerini sıralayın. En sona da emojileri basın gitsin.

Ve bir bakın şimdi yazdığınız mesajın uzunluğuna  00.00’da gönder tuşuna da bastım mı hadi hayırlısı  Bol şanslar…

Paylaşın

Views
  15.217

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.639

  Oğluma Güzel Sözler

  3.025

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.138

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.686

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.