7 ay önce
7 ay önce

Vişne Suyu Kaç Kalori

1 bardak vişne suyu kaç kalori: 150 gram olmakta. Bu da 87 kalori(kcal) yapmaktadır.

Vişne Suyu besin değerleri

100 gramı ne kadar Karbonhidrat içerir:11.36(g)
100 gramı ne kadar Protein içerir: 0.82(g)
100 gramı ne kadar Yağ içerir: 0.32(g)

Vişne Suyu Kilo yapar mı:  C vitamini, folik asit, potasyum ve lif açısından zengindir. Günlük sıklıkla kullanıldığından vücudun vitamin ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır. Bu tür soruları özellikle sağlıklarına büyük özen gösteren kişi veya kişiler tarafından sorulmaktadır. Meyvelerin hafif yiyecekler olmasından yapımında elde edilen sularının kilo aldırma söz konusu olmamaktadır. Ancak düzenli şekilde tüketildiği takdirde geçerlidir.

Vişne Suyu Faydaları ve Zararları neler: Birçok vitamin ve mineral barındırdığından vücudu hastalıklara karşı koruma sağlar. Kalp sağlığı olumlu yönden etkiler. Kas ve damar ağrılarını iyileştirme gibi birden fazla yararları bulunmakta ve oldukça şifalıdır.
Belirtilen tüm bu faydalar arasında herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Tabi bilinçli biçimde tüketilmesi daha uygun olacaktır.

Paylaşın

Views
  15.217

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.639

  Oğluma Güzel Sözler

  3.025

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.138

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.686

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.