6 ay önce
6 ay önce

Whatsapp’tan Gönderilen Bir Mesaj Nasıl Silinir?

Yeni yeni birkaç yerde görmeye başladım ve hemen konuya değinmek istedim.

Whatsapp üzerinden bir arkadaşınıza mesaj, fotoğraf, video gönderdiniz ve şimdide o gönderdiğiniz mesajı karşı taraf görmeden silmek mi istiyorsunuz? Evet bu mumkün ama bunun için çok hızlı olmalısınız.

Mesajın yanında saat işareti varsa veya tik işareti yoksa çok hızlı bir şekilde whatsapptan çıkın ve uçak moduna geçin ardından whatsappa girin ve hala gönderdiğiniz mesajın yanında saat işareti varsa silinebilir ama eğer tek tik veya çift tik işareti varsa üzgünüm artık çok geç.

 

Tek tik geldi ise mesajınız Whatsapp’ın sunucularına gitmiş demektir. Whatsapp’ın sunucularından ise göndermek istediğiniz kişinin whatsappına iletilecektir. Eğer çift tik varsa zaten çoktan iletilmiştir. Geçmiş olsun.

Paylaşın

Views
  11.935

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.439

  Oğluma Güzel Sözler

  2.171

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.519

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.479

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.