wordpress admin şifresini unuttum
8 ay önce
8 ay önce

WordPress Admin Şifremi Unuttum Diyenler ?

WordPress admin şifremi unuttum sisteme kayıtlı e-mail adresime de parola yenilemek için e-posta gelmiyor diyorsanız korkmayın. Öncelike mail gelmemesinin sebebi hosting sağlayıcınızın mail fonksiyonunun kapalı olmasından kaynaklıdır . Hosting firmanızla fonksiyonu açması konusunda yazışmak, mail atmak firmaların yoğunluğuna göre zaman alabilir bunun için tabi ki alternatif çözümlerde bulunmaktadır. WordPress admin şifresini değiştirmenin bir başka yolu daha var.

Bunlardan en sağlam olan yöntem ise Phpmyadmin’deki wordpress tabloları sayesinde wordpress şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bunun için sitenizin phpmyadmin paneline giriş yapın daha sonra wp-user tablosuna girin ve açılan sayfada kendi üyeliğinizi göreceksiniz burada user_pass yazan kısımda yani sütunda md5 şekilde şifreniz yazmaktadır. Bu şifreyi hiç md5 decode etmekle  vs. uğraşmayın çünkü çoğu decode sitesi md5 şifrelerini doğru bir biçimde çözememektedir. Siz öncelikli olarak user_pass yaz kısımdaki o alana 123456 olan md5 kodunu yazın yani “e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e” bu kodu yazın daha sonra wordpress admin paneline girerken şifre kısmına 123456 yazarak giriş yapabilirsiniz.

Paylaşın

Views
  16.066

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.973

  Oğluma Güzel Sözler

  3.249

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.294

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.745

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.