6 ay önce
6 ay önce

WordPress içe aktarma

WordPress içe aktarma

Eğer başka bir sitenizde yazı ya da yorumlarınız varsa ve onları şimdiki bloğunuza aktarmak istiyorsanız bu makale size yeterince yardımcı olacaktır.

Kontrol panelinizden Araçlar / İçe aktar yolunu izleyerek içeri aktaracağınız sistemi seçeceksiniz. Daha sonra genellikle 2 MB olarak limit belirlenen aktarma kapasitesini açmadan bilgisayarınızdan dosyayı seçip upload edebilirsiniz.

Ben bu makale’mde aslında o 2 MB verilen upload limit’ini arttırmayı anlatmayı daha uygun gördüm;

Ftp’nizde yüklü olan .htaccess dosyasını indirip düzenleyin vereceğim kod’u kopyalayarak içine yapıştırın ve ftp’nize kaydedin.

Bu kod 2 MB ‘lik izni 512MB ‘e kadar yükseltiyor. Kod’da azıcık oynamalar ile bu limiti istediginiz gibi yükselte bilirsiniz. ;

<IfModule mod_php5.c>
php_value post_max_size 512M
php_value upload_max_filesize 512M
php_value memory_limit 512M
php_value max_execution_time 500
php_value max_input_time 500
php_value session.gc_maxlifetime 12000
</IfModule>
Paylaşın

Views
  11.996

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.483

  Oğluma Güzel Sözler

  2.189

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.532

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.486

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.