7 ay önce
7 ay önce

Yabancı içerikli site ile adsense gelirinizi uçurun

Yabancı içerikli web sitesinden para kazanmak her zaman için daha kolaydır. Sebeplerini yazımda sıralayacağım.

İlk olarak yabancı içerikli bir sitenin içine adsense konumlandırdığınızda Türkiye’de yerlerde olan tık başı ücretleri değil 1-2$ gibi hattı sayılır rakamlar kazanmaya başlarsınız bunun için hitlerinizin binlerce olmasına gerek olmadan para kazanmaya başlarsınız.

Ayrıca dil ingilizce olduğundan dolayı çok büyük bir nüfusu hedef almış olursunuz. Bir düşünün dünyada Türkçe ve ingilizce konuşan sayısını. Herşey tamam burada büyük sıkıntı içerik oluyor. Yabancı içerikli sitelerde de tabiki özgün içeriğe ihtiyacımız olacak. İngilizceniz çok harika olmasa bile alıntı yaptığınız makalelerde basit cümleler ekleyip düzenlemeler yaparak yabancı içerikli sitenizden adsense ile para kazanabilirsiniz. Peki hiç yabancı dilimiz yoksa ne yapmalı? Merak etmeyin forumlarda yabancı içerikli siteniz için makale yazabilick akıcı ingilizceye sahip makale yazarları var cüzi bir ücret ödeyerek anlaşıp karşılıklı kazanabilirsiniz.

Paylaşın

Views
  15.216

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  6.637

  Oğluma Güzel Sözler

  3.024

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  2.137

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.685

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.