5 ay önce
5 ay önce

Yeşil Çay Kaç Kalori

1 bardak yeşil çay kaç kalori, Bildiğiniz üzere yeşil çay formunu korumak isteyenler başta olmak üzere birçok kişinin hobisi durumuna geldi. Asırlardan bu yana süregelen bir lezzet olmasıylada dikkatlerden kaçmıyor. Öncelikle yeşil çayın içeriğinde kalori bulunmamaktadır. Son zamanlarda yapılan araştırmalar sonucu kilo verdiği yönünde sonuçlara ulaşılmıştır. Fakat sadece yeşil çay tüketerek zayıflama hayallerine girmemek gerek, diğer besinlerin tüketiminde de dikkatli olmak gerekir. Gün içerisinde 2-3 bardak tüketimi yapıldığında hiç bir sıkıntı olmayacaktır.

İnternet üzerindeki reklamlar ve birçok satış sitesinden yeşil çayı temin etmek oldukça kolaydır. Kalori değeri içerisine şeker atılmadığı sürece yoktur. İçeriğine attığınız şekerin miktarına göre kalori değerinin artıp veya azalacağını unutmamak gerekir.

Yeşil çayın bir fincan içindeki besin değerleri

 • Karbonhidrat (g) 0
 • Protein (g) 0.2
 • Yağ (g) 0
 • Lif (g) 0
 • Kalori 0
Paylaşın

Views
  11.783

  Babadan Kızına Güzel Sözler

  5.371

  Oğluma Güzel Sözler

  2.133

  Nişanlıya Güzel Sözler / Güzel Mesajlar

  1.486

  Annenin Kızına Gurur Sözleri

  1.464

  Erkek Seyrek Saç Modelleri

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.